Sale FURRE BEKO BIE22400XP

FURRE BEKO BIE22400XP

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 59.990 Lekë

Çmimi special 44.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FURRE BEKO BIE22400XP
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

 

Vetë-Pastrimi Pirolitik

Furra juaj po mban erë të keqe dhe ju jeni gati të përvishni mëngët dhe të filloni ta pastroni? Vetë-pastrimi pirolitik i BEKO-s, e bën të gjithë punën për ju pasi punon për më shumë se 120 minuta për ndotje më të madhe dhe 90 minuta për më të ulët. Gjithashtu përdor dhe 25% energji më pak. Kjo karakteristikë funksionon duke e nxehur furrën deri në 480°C dhe duke kthyer njollat më kokëforta në njolla lehtësisht të pastrueshme. Thojini lamtumirë detergjenteve dhe yndyrës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FU0366
Marka BEKO
Lloji FURRE
Kapaciteti 71 Litra
Menyra e pjekjes Multifunksionale 12 Funksione
Kohemates PO
Paneli i kontrollit Me prekje
Ekran LCD PO
Vetepastrim PO
Menyra e hapjes Normale
Bllokim per femijet JO
Mikrovale JO
Klasa e energjise A
Garanci Shtese No
Menyra e vetepastrimit Pirolitik
Garancia normale 60
Ean Code 8690842025198
Kategoria N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni