Sale FURRE BEKO BIM25402XMS

FURRE BEKO BIM25402XMS

Garancia: 60 muaj

Cmimi i rregullt: 44.990 Lekë

Çmimi special 34.999 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FURRE BEKO BIM25402XMS
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pjekje 3D

Eshtë gjenerata e re e pjekjes e cila aktivizon të gjithë elementet e ngrohjes dhe punon në mënyrë multidimensionale. Nxjehja e siperme dhe e poshtme, nxehja ovale e kombinuar me ventilatorin operon në mënyrë sekuenciale për një shpërndarje të nxehtësisë në gjithë pjesen e brëndshme. Kjo teknikë lejon që të piqen disa ushqime njëkohesisht.

Shkrirje e shpejtë

Përdorimi i funksionit që nxeh ajrin gjithashtu lejon që të shkrini ushqimet e ngrira në mënyrë të shpejtë duke siguruar që ky proces ndodh brënda pak minutash.

Drejtimi teleskopik

Falë drejtimit teleskopik ju mundeni që në mënyrë të sigurt dhe te thjeshtë të terhiqni tavën ku ndodhet ena e nxehtë duke shmangur aksidentet me djegie.

Dera me xham të plotë

Dera e furrës si brënda dhe jashtë është e krijuar me xham të plotë , pa vida dhe pjesë të përthyera , duke e bërë pastrimin më të lehtë. Në disa modele është e mundur të hiqni pjesën e brëndshme për një pastrim më të zgjeruar.

Funksioni Grill

Ky funksion është ideal për të gatuar mish, salçiçe, tost ose peshk. Mishi dhe peshku në sajë të temperaturave të larta dhe funksionit grill nuk i humbasin vlerat e tyre ushqimore dhe nuk thahen. Ushqimi juaj bëhet krokant në pjesën e jashtme dhe me lëng në pjesën e brendshme.

Efikasiteti i energjisë A+

Produktet Beko që kanë klasën e energjisë A+ jo vetëm që kontribuojnë në kursimin e buxhetit të familjes, por edhe në mjedisin natyror. Produktet me klasën e energjisë A+ konsumojnë më pak energji elektrike se produktet e njëjta të klasës A.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FU0433
Marka BEKO
Lloji FURRE
Kapaciteti 71 Litra
Menyra e pjekjes Multifunksionale 12 Funksione
Kohemates PO
Paneli i kontrollit Elektronik
Ekran LCD PO
Vetepastrim PO
Menyra e hapjes Normale
Bllokim per femijet PO
Mikrovale JO
Klasa e energjise A+
Garanci Shtese No
Menyra e vetepastrimit Katalitik
Garancia normale 60
Ean Code 8690842017742
Kategoria N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni