FURRE BEKO BVM34500B

Garancia: 60 muaj
59.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FURRE BEKO BVM34500B
Marka Beko

Anëtarësohu

599 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Split&Cook®

Me teknologjinë Split&Cook®, ju mund të ndani furrën në dy pjesë: të sipërmen dhe të poshtmen për të pjekur në të njëjtën kohë dy gatime të ndryshme, në temperatura të ndryshme pa përzierjen e aromave.

Efikasiteti i energjisë A

Produktet Beko që kanë klasën e energjisë A jo vetëm që kontribuojnë në kursimin e buxhetit të familjes, por edhe në mjedisin natyror.

Furrë shumëfunksionale

Piqni në mënyrë perfekte kekët, një darkë të shijshme ose përdorni skarën për të përgatitur një mëngjes të shëndetshëm. Furra më shumë funksione ofron fleksibilitet maksimal në gatim duke kombinuar ventilatorin e brenshëm, nxehtësinë dhe skarën e brendshme.

Pjekje 3D

Eshtë gjenerata e re e pjekjes e cila aktivizon të gjithë elementet e ngrohjes dhe punon në mënyrë multidimensionale. Nxjehja e siperme dhe e poshtme, nxehja ovale e kombinuar me ventilatorin operon në mënyrë sekuenciale për një shpërndarje të nxehtësisë në gjithë pjesen e brëndshme. Kjo teknikë lejon që të piqen disa ushqime njëkohesisht.

Gatim i ngadaltë

Për të pjekur në mënyrë perfekte mishin, funksioni i gatimit të ngadaltë ju ndihmon të zbusni mishin dhe të shtoni shijen e tij gjatë pjekjes.

Funksioni Grill

Ky funksion është ideal për të gatuar mish, salçiçe, fileto pule ose peshk. Mishi dhe peshku në sajë të temperaturave të larta dhe funksionit grill nuk i humbasin vlerat e tyre ushqimore dhe nuk thahen. Ushqimi juaj bëhet krokant në pjesën e jashtme dhe me lëng në pjesën e brendshme.

Shkrirje e shpejtë

Përdorimi i funksionit të shkrirjes ju lejon që të shkrini ushqimet e ngrira në mënyrë të shpejtë dhe higjenike.

Teknologjia e pastrimit CleanZone

Për t’ju ndihmuar të shpenzoni më pak kohë për pastrim, teknologjia CleanZone përdor një shtresë nano në xhamin e brendshëm të derës që e bën të vështirë grumbullimin e yndyrës dhe papastërtive. Kjo do të thotë se pjesa e brendshme e derës së furrës tuaj do të qëndrojë e pastër edhe pas shumë përdorimeve.

Kontroll me prekje

Të zgjedhësh funksionin e duhur të gatimit nuk ka qënë kurrë kaq e lehtë. Ekrani me prekje ju lejon të navigoni përmes simboleve dhe gjithasthu ju tregon pozicionin e duhur për tavën.

Drejtimi teleskopik

Falë drejtimit teleskopik ju mundeni që në mënyrë të sigurt dhe te thjeshtë të terhiqni tavën ku ndodhet ena e nxehtë duke shmangur aksidentet me djegie.

Ndriçimi brendshëm

Kontrolloni lehtësisht ushqimin gjatë pjekjes falë dritës së brendshme të furrës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FU0437
Marka BEKO
Lloji FURRE
Kapaciteti 80 Litra
Menyra e pjekjes Multifunksionale 14 Funksione
Kohemates PO
Paneli i kontrollit Me prekje
Ekran LCD PO
Vetepastrim PO
Menyra e hapjes Normale
Bllokim per femijet JO
Mikrovale JO
Klasa e energjise A
Garanci Shtese No
Menyra e vetepastrimit Easy Clean
Garancia normale 60
Ean Code 8690842087288
Kategoria N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni