Sale FURRE ELECTROLUX EOB3454AOX

FURRE ELECTROLUX EOB3454AOX

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 58.990 Lekë

Çmimi special 49.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FURRE ELECTROLUX EOB3454AOX
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontroll i drejtpërdrejtë me çelësa të rrotullueshëm dhe kohëmatës

Për kontroll të drejtpërdrejtë, ekrani LED ka një funksion numërimi mbrapsht. Ka çelësa të rrotullueshëm dhe butona me shtypje për akses të drejtpërdrejtë të temperaturës dhe modalitete nxehtësie praktike.


Përdorni çdo milimetër të hapësirës së brëndshme. Çdo gjë do të gatuhet njëtrajtësisht

Falë sistemit të nxehtësisë UltraFanPlus me ventilator shumë të gjerë dhe qarkullim perfekt të ajrit, ushqimet gatuhen plotësisht dhe njëtrajtësisht kudo që t'i keni vendosur brenda furrës.

Pjekje e fuqishme

Arritja e rezultateve më të mira të pjekjes, edhe për gatime të vogla, është e shpejtë dhe e lehtë me këtë furrë me pjekje të dyfishtë.

Një mbyllje delikate dhe e qetë

Kur jeni duke nxituar dhe thjesht nuk keni kohë të mbyllni me kujdes furrën, ajo do të mbyllet vetë lehtësisht, falë veprimit VelvetClosing®.

Një derë me xham, e lehtë për t'u mbajtur pastër

Xhami në derën e kësaj furre është i lehtë për t'u pastruar. Ju mund të hiqni plotësisht derën dhe panelet e xhamit, dhe t’i pastroni shpejtë të gjitha.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FU0379
Marka ELECTROLUX
Lloji FURRE
Kapaciteti 72 Litra
Menyra e pjekjes Multifunksionale
Kohemates PO
Paneli i kontrollit Me butona / Celesa
Ekran LCD PO
Vetepastrim JO
Menyra e hapjes Normale
Bllokim per femijet JO
Mikrovale JO
Klasa e energjise A
Garanci Shtese Komfort 2 - 5.990 (GA0014)
Menyra e vetepastrimit JO
Garancia normale 24
Ean Code 7332543625673
Kategoria N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni