Sale FURRE ELECTROLUX EZC2430EOX

FURRE ELECTROLUX EZC2430EOX

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 59.990 Lekë

Çmimi special 44.999 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

FURRE ELECTROLUX EZC2430EOX
Marka Electrolux

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Kontroll i drejtpërdrejtë me çelësa të rrotullueshëm dhe kohëmatës

Për kontroll të drejtpërdrejtë, ekrani LED ka një funksion numërimi mbrapsht. Ka çelësa të rrotullueshëm dhe butona me shtypje për akses të drejtpërdrejtë të temperaturës dhe modalitete nxehtësie praktike.

Pjekje e fuqishme

Me pjekjen e dyfishtë rrethuese të kësaj furrë, mund të arrini rezultatet më të mira shpejtë dhe me lehtësi.


Një derë me xham, e lehtë për t'u mbajtur pastër

Xhami në derën e kësaj furre është i lehtë për t'u pastruar. Ju mund të hiqni plotësisht derën dhe panelet e xhamit, dhe t’i pastroni shpejtë të gjitha.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun FU0488
Marka ELECTROLUX
Lloji FURRE
Kapaciteti 57 Litra
Menyra e pjekjes Multifunksionale 9 Funksione
Kohemates PO
Paneli i kontrollit Elektronik
Ekran LCD LED
Vetepastrim PO
Menyra e hapjes Normale
Bllokim per femijet PO
Mikrovale No
Klasa e energjise A+
Garanci Shtese Komfort 2 - 5.990 (GA0014)
Menyra e vetepastrimit Pirolitik
Garancia normale 24
Ean Code No
Kategoria N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni