Sale HEKUR BEKO SPM6126R

HEKUR BEKO SPM6126R

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 8.990 Lekë

Çmimi special 6.797 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HEKUR BEKO SPM6126R
Marka Beko

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Pllakë qeramike

Pllaka qeramike me kualitet të lartë është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe minimizon mundësinë që pëlhura të ngjisë.

Hekurosje vertikale

Ideal për hekurosjen e një perdeje ose një garderobe. Vetëm vareni në varëse dhe mbajeni 15-30 cm larg nga veshja.

Fikje automatike

Sistemi automatik i fikjes ndalon furnizimin me energji të hekurit kur ai mbetet i palëvizshëm horizontalisht për 30 sekonda, është kthyer anash ose është vendosur vertikalisht për disa minuta.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun HK0816
Fuqia (W) 2600
Lloji i pllakes se hekurosjes QERAMIK
Funksion anti rrjedhje PO
Funksion anti calc. JO
Kapaciteti i depozites 400 ml
Gjatesia e kordonit 2.5 m
Aksesore te ndryshem JO
Presioni i avullit 180g / min
Funksion vetepastrues PO
Ngjyra E bardhe/kuqe
Garancia normale 24
Marka BEKO
Ean Code 8690842865749

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni