HUAWEI MATE 10 LITE Black

Garancia: 24 muaj
39.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI MATE 10 LITE Black
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Shkyçni telefonin tuaj me një buzëqeshje

Buzëqeshini telefonit tuaj dhe do të shkyçni një botë zbavitëse. HUAWEI i ri Mate 10 Lite sjell Face Unlock, një opsion me të vërtetë magjik që ju lejon të zhbllokoni telefonin tuaj vetëm duke e parë atë. Thjesht një buzëqeshje në kamerën e përparme që do të njohë fytyrën tuaj dhe do të zhbllokojë ekranin në milisekonda.

Selfie kreative vetëm me një prekje

Modalitete të reja për Selfie. Lentet AR të HUAWEI Mate 10 Lite ju lejon të personalizoni momentet tuaja të preferuara dhe të jeni më krijues me selfiet tuaja duke shtuar efekte, filtra dhe sfonde dinamike. Me vetëm një rrëshkitje të gishtit tuaj, ju mund të zgjidhni filtrin tuaj të preferuar.

Përtej limiteve

HUAWEI Mate 10 Lite ka një ekran të ndritshëm prej 5.9" që mundëson një eksperiencë të mrekullueshme të shikimit dhe kontribuon në dizajnin modern dhe elegant të pajisjes. Rezolucioni i shkëlqyer Full HD sjell në një dimension tjetër shikimin e videove, lojrave, leximin dhe navigimin në internet.

Smartphone-i i parë me 4 kamera

Lidhuni me botën e vërtetë me HUAWEI Mate 10 Lite. Smartphone-i i parë i pajisur me 4 kamera, 2 kamera të përparme, 2 kamera të pasme. Kapni foto dhe video me ngjyra të gjalla, të bukura dhe me qartësi spektakolare. Ndani menjëherë çastet tuaja të këndshme me miqtë dhe familjen.

Portrete të bukura

Kamerat e dyfishta të HUAWEI Mate 10 Lite përdorin fuqinë e lenteve të parë të dyfishtë në një smartphone dhe teknologjinë e fundit të kamerës për të marrë një fokus të mahnitshëm me ndriçim më të mirë dhe portret që rrezaton. Thjesht prekni diku në ekran për të rregulluar fokusin shpejtë dhe për të turbulluar sfondin.

Në fillim fotot, më vonë fokusimi

Teknologjia e mahnitshme e kamerës së HUAWEI mund të rregullojë fokusin edhe pasi të keni bërë foton, duke lejuar gjithashtu që të zgjidhni një shumëllojshmëri efektesh të ndryshme fokusimi. Më shumë opsione! Ruani dhe shpërndani aventurat tuaja të paharrueshme.

Një hap përpara

Procesori 16nm, Kirin 659 octa-core 2.36 GHz, një RAM 4 GB dhe një ROM 64 GB në mënyrë të efektshme kryejnë shumë punë njëkohësisht. HUAWEI Mate 10 lite operon me Android™ 8.0 bazuar në EMUI 8.0 OS dhe HUAWEI Ultra Memory ju jep drejtimin e çdo gjëje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2577
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 75 x 156.2 x 7.5
Pesha (g) 164
Madhesia e ekranit 5.9 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD capacitive touchscreen, 16M
Memorja 64 GB
RAM 4 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera Dual 16 MP + 2 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore Dual 13 MP + 2 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 7.1
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 3340 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000179801
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni