Sale HUAWEI MATE 20 LITE Black

HUAWEI MATE 20 LITE Black

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 44.990 Lekë

Çmimi special 37.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI MATE 20 LITE Black
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran FullView

Pamjet mahnitëse të ekranit FullView 6.3" FHD + (2340 x 1080) ju zhysin në momente magjike, ndërsa dizajni simetrik i pjesës së pasme qëndron mirë në dorën tuaj.

AI Selfie Master

Zbukurimi automatik AI i bën selfie-t tuaja të veçanta. Kamera 24 MP + 2 MP me efekt realist bokeh i jep selfie-t tuaj kompozim të mahnitshëm, ndërsa AI e optimizon në bazë të tetë kategorive të skenës për t'ju kapur në shkëlqimin tuaj të plotë.

Ndriçimi brilant HDR Pro

Teknologjia e avancuar profesionale HDR e përmirësuar me AI, ju jep imazhe dhe regjistrime me ngjyra të gjalla.

Bëni fotot tuaja të shkëlqejnë

Kamera dyfishtë 20 MP + 2MP me aperturë f / 1.8 shton kreativitetin në fotot tuaja me efekt optik bokeh, ndërsa AI siguron 22 kategori optimizimesh të bazuara në njohjen e objekteve dhe skenave që i bëjnë fotografitë tuaja të duken profesionale.

Bateri e fuqishme

Bateria e fuqishme 3750 mAh siguron që Huawei Mate 20 Lite të jetë atje për ju ditën dhe natën.

Përpunim i përsosur

Procesori 12nm Kirin 710 siguron një funksionim të qetë, të natyrshëm të sistemit, performancë të lartë në lojra dhe efikasitet të shkëlqyeshëm të energjisë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2807
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 75.3 x 158.3 x 7.6
Pesha (g) 172
Madhesia e ekranit 6.3 Inch
Tipi i ekranit LTPS IPS LCD
Memorja 64 GB
RAM 4 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB Type-C 1.0
Kamera DUAL 20 MP + 2 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore Dual 24 MP + 2 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 3750 mAh
Garancia normale 24
Ean Code No
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni