Sale HUAWEI P SMART Black

HUAWEI P SMART Black

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 29.990 Lekë

Çmimi special 23.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI P SMART Black
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran më i gjerë

Ekrani i plotë prej xhami 2.5D me madhësi 5.65" është përshtatur në një trup të hollë dhe të lehtë duke reflektuar ngjyrat më të gjalla të jetës.

Ndarja e ekranit

HUAWEI P SMART ju jep mundësinë të përdorni dy programe njëkohësisht duke e ndarë ekranin në dy pjesë. Kështu ndërkohë që jeni duke parë një film në telefonin tuaj dhe ju vjen një mesazh, mund të përgjigjeni pa e ndaluar filmin.

Dy kamera, për një shkrepje të vetme

Kamera e pasme e dyfishtë përkatësisht 13MP+2MP nxjerr foto perfekte. Lentet me hapje të gjerë lejojnë më shumë dritë dhe më shumë detaje për foto të përkryera.

Smart Beauty

Duke përdorur algoritmin Face Beauty, kamera e përparme prej 8MP e HUAWEI P SMART nxjerr në pah karakteristikat unike të fytyrës tuaj dhe më pas realizon përmirësimet e duhura për një imazh sa më të bukur.

Kapni momentin

Thjesht me një levizje të dorës mund të shkrepni selfie dhe foto në grup, falë funksionit inteligjent gesture-shot që HUAWEI P SMART disponon.

Shpërndarje më e shpejtë

Midis telefonave HUAWEI, mund të transferoni dokumenta apo foto të ndryshme pa nevojën e lidhjes së internetit apo lidhjes manuale. Super shpejtë, super thjeshtë.

Super eksperiencë përdorimi

Me anë të ndërfaqësit fantastik EMUI 8.0 telefoni juaj ka reagushmëri më të shpejtë. Me memorje prej 32GB (e zgjerueshme falë kartës microSD deri në 256GB) plus sistemin e menaxhimit të përditësuar do të keni gjithmonë hapësirë për fotot, këngët dhe videot tuaja të preferuara.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2655
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 72.1 x 150.1 x 7.5
Pesha (g) 165
Madhesia e ekranit 5.65 Inch
Tipi i ekranit IPS LCD
Memorja 32 GB
RAM 3 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Kamera Dual 13 MP + 2 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 3000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000187882
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni