Sale HUAWEI P10 Black

HUAWEI P10 Black

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 68.990 Lekë

Çmimi special 59.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI P10 Black
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ngjyrë · Stil · Inovacion

HUAWEI P10 përcakton një pikë referimi për stilin dhe mjeshtërinë me të cilin është krijuar dhe me dizajnin e tij "diamond-cut" që ju magnetizon. I lëmuar gjithashtu me shkëlqim të lartë.

Portret artistik në stilin e imazhit Leica

Vendosni një studio portretesh në xhepin tuaj. Leica Dual Camera 2.0 përdor zbulimin preçiz 3D të fytyrës, ndriçimin dinamik dhe përmirësimet e portreteve natyrale për të prodhuar fotografi mahnitëse artistike në stilin e imazhit Leica.

Portretet më të mira me kamerën e përparme Leica

Një aparat fotografik i ri i Leica kap dy herë më shumë dritë, duke ofruar portrete të mahnitshme selfie, qoftë ditën apo natën. Huawei P10 kupton kur ka një foto në grup dhe automatikisht kalon në shkrepje me kënd të gjërë.

Mrekullia e inxhinierisë: Kamera e dyfishtë Leica 2.0

Leica Dual Camera 2.0 i Huawei P10 ka dy lente SUMMARIT-H me një hapje F2.2. Rezultati: Fotografimi 4K, sensorë 20 MP + 12 MP, stabilizim optik i imazhit, fotografi e shkëlqyeshme në ndriçim të ulët. Kur e shihni botën më qartë, ju e kuptoni se sa e bukur është.

Shpejtësi e lartë

Procesori ultra i shpejtë Kirin 960 mban performancën e Huawei P10 në nivele të larta. I shoqëruar me teknologjinë Huawei Ultra Memory aplikacionet që dëshironi do të hapen më shpëjtë se kurrë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2433
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit GSM / HSPA / LTE
Permasat (Gj x L x Th) 69.3 x 145.3 x 7
Pesha (g) 145
Madhesia e ekranit 5.1 Inch
Tipi i ekranit IPS Neo LCD 16 M
Memorja 64 GB
RAM 4 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band,DLNA,hotspot
Bluetooth PO
USB Type-C 1.0
Kamera DUAL 20 MP + 12 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 8 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 7.0
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E Zez%
SIM Single Sim
Bateria 3200 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000166634
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni