Sale HUAWEI P20 PRO Black

HUAWEI P20 PRO Black

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 89.990 Lekë

Çmimi special 74.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI P20 PRO Black
Marka Huawei

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Huawei P20 Pro

Seritë P të HUAWEI kanë qënë gjithmonë pionerët e zhvillimeve në fotografinë e smartphone-ve. Tashmë HUAWEI P20 Pro është sërisht duke bërë revolucion me kamerën të trefishtë Leica ku vizioni estetik bashkohet me një sistem kamere të avancuar.

Ekrani i ri FullView i Huawei

Duke ndjekur teknologjinë e fundit të ekranëve të plotë, HUAWEI P20 Pro ka një ekran 6.1" OLED i cili është pajisur gjithashtu me sensor të gjurmëve të gishtrinjëve.

Dizajn elegant

Eleganca bashkohet me fortësinë nën trupin e përbërë nga një panel qelqi të lakuar 3D, i cili është përpunuar me shumë saktësi në mënyrë që pajisja të përdoret lehtësisht me një dorë.

Rezistent ndaj ujit

HUAWEI P20 Pro i klasifikuar IP67 për rezistencën e tij të fortë ndaj ujit dhe pluhurave është ideal për ta marrë me vetë gjatë aventurave tuaja. Fotot në ditë me shi nuk janë asgjë për t’u shqetësuar.

Ekran me ngjyra natyrale

Duke aktivizuar opsionin Natural Tone, ekrani përshtat në mënyrë automatike ngjyrat bazuar në ndiçimin e ambjentit për një eksperiencë sa më reale shikimi.

Kamera me lente të trefishtë

Frymëzuar nga kinetika e dritës dhe me saktësinë që është krijuar për të kapur imazhe të detajuara dhe të pasura në çdo moment të ditës apo natës, HUAWEI P20 Pro ka thyer kufijtë e fotografimit nga celulari duke i prezantuar botës kamerën e parë të trefishtë.

Më shumë qartësi

HUAWEI P20 Pro, zotëron kamerën mahnitëse 40 MP RGB duke sjellë mprehtësi të pakrahasueshme, saktësi ngjyrash, fokusim dhe kontrast të lartë për çdo shkrepje të kamerës.

Më shumë ndriçim

I pajisur me sensorët më të rinj dhe rritjen e ndjeshmërisë deri në ISO 102400* kjo pajisje lufton dritën e zbehtë duke ju dhënë foto të qarta, plot dritë në çdo situatë si të ishte një kamera profesionale.

5x Hybrid Zoom

Me sistemin e zmadhimit të kamerës Leica, HUAWEI P20 Pro mund të arrijë deri në 5x Hybrid Zoom. Ky system ju lejon juve të kapni detaje të pabesueshme nga distanca të largëta.

Fiksoni momentet më të bukura

Me HUAWEI P20 Pro, ju mund të regjistroni detajet e veprimeve në levizje dhe të fiksoni çastet më argëtuese për ju.

Stabilizimi AI

Stabilizimi i imazheve me anë të teknologjisë së Inteligjencës Artificiale, ju jep mundësinë të shkrepni foto te qarta në ndriçim të ulët duke përdorur Night Mode. Gjithashtu Night Mode balancon mjediset me kontraste të larta.

Super Slow Motion

Ruani çdo moment të vyer të jetës tuaj, ngadalësoni e videon deri në 960 frame për sekondë falë modalitetit 960 fps Super Slow Motion me HUAWEI P20 Pro.

Nga selfie tek autoportetet

Kamera e përparme prej 24 MP do të thotë që çdo selfie do të duket e mahnitshme. Nuk ka dyshime, përfundimi sjell foto verbuese dhe të mprehta. HUAWEI P20 Pro përdor teknologjinë 3D të modelimit të fytyrës të drejtuar nga AI për të ndjekur konturet e tipareve tuaja duke sjellë selfie më të hijshme. Kjo teknologji ofron gjithashtu efekte ndriçimi shumë cilësore për të kthyer selfie-t e thjeshta në autoportrete te mrekullueshme.

Master AI

Me mbështetjen e Master AI, HUAWEI P20 Pro është në gjendje të identifikojë në kohë reale 19 kategori të ndryshme imazhesh. Pas identifikimit ndriçimi dhe cilësimet e tjera rregullohen në mënyrë automatikë nga AI për rezultate optimale.

Inkuadrim profesional

Kur ju bëni një foto HUAWEI P20 Pro do të ofrojë menjëherë sugjerime inteligjente për të përmirësuar fotografinë tuaj deri në standartet profesionale pa shumë vështirësi.

Kirin 970

Sistemi fotografik i drejtuar nga AI mbështetet nga Kirin 970, i cili sjell një sërë funksionesh shtesë premium dhe kreative për një eksperiencë superiore.

Më shumë energji

HUAWEI P20 Pro ka një bateri jashtëzakonisht të fuqishme prej 4000 mAh që karikohet në mënyrë të sigurtë, të shpejtë dhe ka një kohëzgjatje më të madhe.

Eksperiencë gjithëpërfshirëse e zërit

HUAWEI P20 Pro ka të përfshirë një sistem audio Dobly Atmos ® që thyen kufijtë për sa i përket sistemeve audio në një smartphone. Premier 990 Kbps HWA mbështet audio të tipit Hi-res për të shijuar cilësinë e vërtetë të audios Hi-Fi.

Cilësi e lartë e kamerës

"HUAWEI P20 Pro fiton garën në pothuajse çdo kategori, duke marrë numrin më të lartë të pikëve në të dyja renditjet të Fotografisë dhe Videos. Nëse jeni duke kërkuar kamerën më të mirë në një smartphone, tashmë e keni gjetur.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TL2662
Marka HUAWEI
Lloji i rrjetit 4G
Permasat (Gj x L x Th) 73.9 x 155 x 7.8
Pesha (g) 180
Madhesia e ekranit 6.1 Inch
Tipi i ekranit AMOLED capacitive touchscreen
Memorja 128 GB
RAM 6 GB
Karta e memories JO
WLAN PO
Bluetooth PO
USB Type-C 1.0
Kamera Triple 40 MP + 20 MP + 8 MP
Video [email protected]
Kamera dytesore 24 MP
Procesori OCTA-CORE
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.1
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 4000 mAh
Garancia normale 24
Ean Code 7900000188018
Procesori Ghz N/A
Ekrani N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni