2 in 1 Lenovo Ideapad 320-10IC

Garancia: 24 muaj
36.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

2 in 1 Lenovo Ideapad 320-10IC
Marka Lenovo

Detaje

Ekran i përsosur

Ekrani mahnitës 10,1" i Miix 320 ndriçon gjithçka në detaje të pasura dhe të gjalla. Shfletoni web-in, shikoni video ose rishikoni momentet më të mira të pushimeve tuaja. Do të mahniteni nga ekrani i qartë FHD.

Qartësia e zërit

Nëse është albumi më i fundit ose shfaqja juaj e preferuar, thjesht shtypni 'play' dhe harroni gjithçka në një tingull të mrekullueshëm stereo. Me Dolby® Advanced Audio™, Miix 320 sjell tinguj të pastër dhe të qartë përmes altoparlantëve ose kufjeve të tij. Për më tepër, mund të ngrini volumin duke mos u shtrembëruar cilësia e audios.

Dy kamera, dy herë qejf

Kamera e pasme me 5 MP ju lejon të kapni momente të mrekullueshme të jetës. Kamera e përparme 2 MP është e mrekullueshme për të kapur miqtë dhe familjen në video thirrje ose thjesht për të nxjerrë selfie.

Aty ku fleksibiliteti takon produktivitetin

Miix 320 ndryshon lehtë nga një regjim në tjetrin, bazuar në nevojat tuaja. Në një moment është një laptop i plotë me tastierë dhe më pas është një tabletë multimedia interaktive.

Fuqia për të zëvendësuar gjatë procesit të ditës

Procesori Intel® Atom™ ju jep teknologji të avancuar dhe aftësi përpunimi nëpermjet një çipi të hollë dhe me efikasitet energjetik duke ju mundësuar që të vazhdoni punën për aq kohë sa dëshironi.

Windows më të mira deri tani

Me Windows 10 Home, ju gjithmonë mund të filloni punën shpejtë dhe të qëndroni të fokusuar. Një shfletues tërësisht i ri ju jep një eksperiencë më të mirë në internet duke e bërë më të lehtë navigimin, leximin, shpërndarjen dhe kryerjen e detyrave tuaja. Me të gjitha aplikacionet tuaja të preferuara Microsoft® Office, ju mund të bëni punën tuaj më të mirë me këdo dhe në çdo kohë .

Jetojeni jetën në korsinë e shpejtë

Me 802.11 AC WiFi, ju do të gëzoni tri herë shpejtësinë e lidhjes standarde WiFi. Për më tepër, kjo teknologji e shpejtë sjell një lidhje më të qëndrueshme me më pak vonesa dhe një shfletim më të thjeshtë në internet.

Tastiera Island-key

Rrisni produktivitetin tuaj me tastierën kryesore Island-key. Së bashku me një eksperiencë më të thjeshtë të shkruari për të ndihmuar në reduktimin e gabimeve drejtshkrimore, ju jep dy porta për t'u lidhur dhe karikuar pajisjet tuaja, plus një touchpad preçiz që ju lejon të përdorni veprime për zoom dhe multitouch.

Pesha shumë e vogël

Me në dizajn modern Miix 320 është i lehtë (rreth 1 kg), duke e bërë atë shoqëruesin e përsosur të udhëtimit.

Bateri që zgjat

Me një karikim të vetëm, Miix 320 ju jep 10 orë jetëgjatësi të baterisë. Tani, mund të jeni në lëvizje nga mëngjesi në darkë dhe mos të humbni kohën duke kërkuar një karikues ose prizë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1337
Marka LENOVO
Procesori INTEL DC
RAM 2 GB
SSD 32 GB
HDD JO
Disku Optik JO
Madhesia ekranit [inch] 10.1
Rezolucioni [pixel] 1920 x 1200
Definicioni QHD
Paneli IPS
Ekran me prekje PO
Lidhjet WI-Fi
Portat USB / HDMI
Karta Grafike Intel HD Graphics
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra Gri
Sistemi Operativ Windows 10
Modeli i procesorit Intel Atom 1.9 GHz
Modeli i kartes grafike INTEL
Garancia normale 24
Ean Code SAAF0052
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni