HP PC 280G2 MT

Garancia: 12 muaj
40.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

HP PC 280G2 MT
Marka Hp

Detaje

Stili i avancuar

Gëzoni përvojën e plotë të një kompjuteri me HP 280 MT, i lehtë për t'u instaluar dhe përdorur dhe dizajn që plotëson hapësirën tuaj të punës.

Përpunim i fuqishëm

Plotësoni detyrat tuaja me lehtësi dhe efikasitet me një procesor Intel Celeron dhe një memorie të fuqishme RAM 4GB DDR4 për aplikacione të ngarkuara.

Tetë porta USB

Lidhni pajisjet periferike në tetë portat USB të HP 280 MT. Në dy portat e përparme dhe katër të pasmet USB 2.0, ju mund të lidhni pajisje periferike dhe në dy portat USB 3.0 në pjesën e pasme mund të karikoni tabletën ose telefonin tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PCI481
Njesia HP
Procesori INTEL CELERON
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike INTEL HD
DVD DVD+/-RW
Monitori [inch] JO
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise HP
Marka e monitorit JO
Garancia normale 12
Marka HP
Ean Code SACB0466
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni