HP PC 290G1 MT + V197 18.5"

Garancia: 12 muaj
55.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

HP PC 290G1 MT + V197 18.5"
Marka Hp

Detaje

Performancë e lartë

HP 290 G1 është zgjedhja ideale nëse jeni duke kërkuar performancën kompjuterike që ju nevojitet dhe në të njëjtën kohë doni të minimizoni koston. HP 290 G1 MT është më i vogël në madhësi sesa dizajni tradicional dhe siguron performancë të besueshme për aplikacionet tuaja.

Aftësia për të ruajtur çdo gjë

PC juaj është i pajisur me një hard disk 500GB HDD për lojërat, programet, aplikacionet dhe të gjitha koleksionet tuaja të preferuara fotografike, video dhe audio. Memoria RAM 4GB DDR4, e bën më të fuqishme kryerjen e disa detyrave njëkohësisht. Bashkëpunon drejtpërdrejtë me procesorin, duke ju siguruar që sistemi të mos ketë asnjë problem pavarësisht nga ngarkesa e projektit me të cilin po punoni.

Procesor i fuqishëm Intel

Ky PC ka një procesor të fuqishëm Intel PENTIUM G4560 i cili ofron performancë të lartë, ndërsa mund të arrijë deri në 3.5GHz. Gjithashtu mund të bëjë përmbajtjen multimediale, filmat në internet, aplikacionet dhe lojërat të funksionojnë shpejtë dhe pa asnjë ndërprerje. Karta grafike është e lidhur ngushtë me procesorin sepse bazohet në Intel HD Graphics. Ajo siguron performancë të shkëlqyer edhe në lojërat më të ngarkuara grafikisht.

Porta për lidhje të ndryshme

Nëpërmjet portave USB me specifikime 2.0/3.0 mund të lidhni mouse-in, tastierën, USB, hard disk, printera, dhe pajisje të tjera periferike për të transferuar të dhëna më shpejtë. Lidhjet në rrjetet LAN me kapacitet shpejtësie 10/100 /1000Mbps janë ideale për çdo komunikim midis kompjuterave dhe rrjeteve lokale. Dy daljet HDMI dhe VGA janë ato që ju duhen për të lidhur çdo monitor ose projektor.

Ekran fantastik

Një monitor elegant dhe plot hapësirë për të organizuar aplikacionet dhe dosjet tuaja. Shijoni imazhe të qarta me rezolucion 1366x768 piksel dhe raport kontrasti 5M:1 në ekranin më madhësi 18.5”.

Miqësor ndaj mjedisit

Reduktoni konsumin e energjisë dhe zvogëloni shpenzimet tuaja në saj të dizajnit inteligjent dhe efikas. Ky monitor plotëson standardet më të fundit rregullatore dhe mjedisore pasi është bërë me xham pa arsenik dhe një panel LED pa merkur. Për këtë është vlerësuar me çertifikatat ENERGY STAR®, EPEAT®.

Personalizoni pozicionin e ekranit tuaj

Personalizoni pozicionin e ekranit tuaj duke rregulluar ndriçimin dhe këndet e shikimit. Me anë të portave DVI dhe VGA mund të lidhni pajisjet tuaja me monitorin.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1302
Njesia HP
Procesori INTEL PENTIUM
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike INTEL HD
DVD DVD+/-RW
Monitori [inch] 18.5
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise HP
Marka e monitorit HP
Garancia normale 12
Marka HP
Ean Code SACB0490
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni