HP PC 290G1 MT

Garancia: 12 muaj
59.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

HP PC 290G1 MT
Marka Hp

Detaje

Performancë e lartë

HP 290 G1 është zgjedhja ideale nëse jeni duke kërkuar performancën kompjuterike që ju nevojitet dhe në të njëjtën kohë doni të minimizoni koston. HP 290 G1 MT është më i vogël në madhësi sesa dizajni tradicional dhe siguron performancë të besueshme për aplikacionet tuaja.

Aftësia për të ruajtur çdo gjë

PC juaj është e pajisur me një hard disk 1TB HDD për lojërat, programet, aplikacionet dhe të gjitha koleksionet tuaja të preferuara fotografike, video dhe audio. Memoria RAM 4GB, e bën më të fuqishme kryerjen e disa detyrave njëkohësisht. Bashkëpunon drejtpërdrejtë me procesorin, duke ju siguruar që sistemi të mos ketë asnjë problem pavarësiht nga ngarkesa e projektit me të cilin po punoni.

Procesor i fuqishëm Intel

Procesori i fuqishëm INTEL CORE i5-7500 ofron performancë të lartë pasi mund të bëjë përmbajtjen multimediale, filmat në internet, aplikacionet dhe lojërat të funksionojnë shpejtë dhe pa asnjë ndërprerje. Karta grafike është e lidhur ngushtë me procesorin sepse bazohet në Intel HD Graphics. Ajo siguron performancë të shkëlqyer edhe në lojërat më të ngarkuara grafikisht.

Porta për lidhje të ndryshme

Nëpërmjet portave USB me specifikime 2.0/3.0 mund të lidhni mouse-in, tastierën, USB, hard disk, printera, dhe pajisje të tjera periferike për të transferuar të dhëna më shpejtë. Lidhjet në rrjetet LAN me kapacitet shpejtësie 10/100 /1000Mbps janë ideale për çdo komunikim midis kompjuterave dhe rrjeteve lokale. Dy daljet HDMI dhe VGA janë ato që ju duhen për të lidhur çdo monitor ose projektor.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1335
Njesia HP
Procesori INTEL CORE - I5 (GEN 7)
RAM 4 GB
Hard Disk-u 1 TB
Karta grafike INTEL HD
DVD DVD+/-RW
Monitori [inch] JO
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise HP
Marka e monitorit JO
Garancia normale 12
Marka HP
Ean Code SACB0493
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni