PC ACER ASPIRE TC-780 CDG3900

Garancia: 12 muaj
37.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PC ACER ASPIRE TC-780 CDG3900
Marka Acer

Detaje

Performancë e lartë

Acer Aspire TC-780 ka performancë të shkëlqyer, e cila është nxitur kryesisht nga procesori Intel Celeron. Një tjetër karakteristikë e mirë është memoria RAM 4 GB dhe cilësia e lartë e kartës grafike Intel HD. Falë këtyre parametrave, kompjuteri juaj punon pa ndërprerje edhe kur luani lojëra moderne, përdorni programe të ngarkuara ose kur shihni filma Full HD.

Më shumë argëtim

Ky kompjuter ofron një hapësirë ruajtje të madhe për të dhënat tuaja pasi ka një kapacitet prej 500 GB. Transferoni lehtësisht të dhënat tuaja me lidhjet e integruara. Lidhja HDMI do të krijojë një atmosferë të mrekullueshme kinematike. Ka shumë porta USB 2.0 dhe 3.0, një lexues të integruar të kartës së memories dhe një portë Ethernet.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1259
Njesia ACER
Procesori INTEL CELERON
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike INTEL
DVD PO
Monitori [inch] JO
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise ACER
Marka e monitorit JO
Garancia normale 12
Marka ACER
Ean Code 7900000167310
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni