PC HP 280 G1 MT L3E09ES

Garancia: 12 muaj
39.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PC HP 280 G1 MT L3E09ES
Marka Hp

Detaje

Kombinimi i cilësisë më të mirë me një çmim të arsyeshëm

HP 280 G1 është një kompjuter desktop Micro Tower që garanton fuqinë informatike të nevojshme për biznesin tuaj. Ky kompjuter është një kombinim perfekt i cilësisë më të mirë me një çmim të arsyeshëm. Zgjidhja perfekte për kompanitë, shkollat ose për përdorim personal.

Përformancë e shkëlqyer

HP 280 G1 ka një procesor Intel Celeron me një shpejtësi prej 2.4 GHz dhe RAM 4GB. Hapësira prej 500 GB do t'ju lejojë të ruani një sasi të madhe të të dhënave, skedarëve ose multimedias.

Porta të shumta shtesë

Dy portat USB 3.0 dhe gjashtë portat USB 2.0 ofrojnë mundësinë e transferimit të shpejtë të të dhënave. HP 280 G1 gjithashtu ka një kartë rrjeti 10/100/1000, dalje VGA, dalje DVI, dalje dhe hyrje linje audio dhe një portë mikrofoni.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1179
Njesia HP
Procesori INTEL CELERON
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike INTEL HD
DVD DVD-Super Multi
Monitori [inch] JO
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise HP
Marka e monitorit JO
Garancia normale 12
Marka HP
Ean Code SAZA0031
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni