PC HP 280 G2 MT V7Q89EA

Garancia: 12 muaj
54.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PC HP 280 G2 MT V7Q89EA
Marka Hp

Detaje

Stili i avancuar

Gëzoni përvojën e plotë të një kompjuteri me HP 280 MT , të lehtë për tu instaluar dhe përdorur, dhe dizajnin që plotëson hapësirën tuaj të punës.

Përpunim i fuqishëm

Plotësoni detyrat tuaja me lehtësi dhe efikasitet me një procesor Intel Core i3-6100 dhe një memorie të fuqishme RAM 4GB DDR4 për aplikacione të rënda.

Tetë porta USB

Lidhni pajisjet periferike në tetë portat USB të HP 280 MT. Në dy portat e përparme dhe katër të pasmet USB 2.0, ju mund të lidhni pajisje periferike dhe në dy portat USB 3.0 në pjesën e pasme mund të karikoni tabletën ose telefonin tuaj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1218
Njesia HP
Procesori Intel Core i3-6100 (3.7 GHz, 3 MB)
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike Intel HD Graphics
DVD DVD +/- RW
Monitori [inch] JO
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise HP
Marka e monitorit JO
Garancia normale 12
Marka HP
Ean Code SACB0460
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni