PC LENOVO S200 TOWER

Garancia: 12 muaj
31.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PC LENOVO S200 TOWER
Marka Lenovo

Detaje

Dizajn elegant

Stili elegant i Lenovo S200 Tower karakterizohet nga një dizajn klasik me ngjyrë të zezë me disa karakteristika të theksuara të kuqe. Ky kompjuter është shoqërues i përsosur për jo vetëm për argëtim edhe për shumë punë të tjera njëkohësisht.

Pafundësi mundësish

Ky kompjuter është një pajisje e sofistikuar dhe inteligjente që ju jep mundësinë të shfaqni lehtësisht potencialin tuaj. Me procesorin Intel Pentium dhe memorjen RAM 4GB, ju mund të shikoni filma, përdorni aplikacione dhe programe të ndryshme, të gjitha pa humbur shpejtësinë dhe performancën.

Hapësirë e mjaftueshme

Ruani të gjitha dosjet, filmat, fotot ose të instaloni një mori programesh interesante në kompjuterin tuaj me diskun 500GB. Kompjuteri gjithashtu ka një kartë grafike Intel HD.

Mbron mjedisin

Ky model është vlerësuar me çertifikimet Green Energy Star 6.1, Greenguard, dhe RoHS / WEEE pasi përdor një përshtatës për energjinë 65W / 90W 80+. Falë këtij përshtatësi të rrymës garantohet konsumimi i ulët i energjisë, i cili pasqyrohet shumë pozitivisht jo vetëm në kosto të ulëta operative, por edhe në një ndikim më të madh mjedisor.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1283
Njesia LENOVO
Procesori INTEL PENTIUM
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike INTEL
DVD DVD+/-RW
Monitori [inch] JO
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise LENOVO
Marka e monitorit JO
Garancia normale 12
Marka LENOVO
Ean Code SAZA3600
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni