Sale PC  M1.1 J3355M + PHILIPS 19.5

PC M1.1 J3355M + PHILIPS 19.5

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 39.990 Lekë

Çmimi special 36.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PC M1.1 J3355M + PHILIPS 19.5
Marka Asemblim

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

SmartContrast për ngjyra të zeza më të detajuara

SmartContrast është një teknologji Philips që analizon përmbajtjen që shfaqet në ekran, rregullon automatikisht ngjyrat dhe kontrollon intensitetin e ndriçimit për të përmirësuar në mënyrë dinamike kontrastin për imazhet dhe videot. Kur përzgjidhet modaliteti Economy, kontrasti dhe ndriçimi rregullohen për konsum më të ulët të energjisë.

Teknologji LED për ngjyra të gjalla

Ekranët LED mundësojnë kontroll më të mirë të ndriçimit, duke ofruar një raport kontrasti super të lartë. Riprodhimi i ngjyrave është i shkëlqyeshëm falë ndriçimit të qëndrueshëm në të gjithë ekranin. Gjithashtu ekranët LED nuk përmbajnë merkur, gjë që lejon procesin ekologjik të riciklimit.

Performancë e qendrueshme

Me teknologjinë e përparuar, gjithmonë do të keni fuqinë e mjaftueshme që transmetohet nga procesori INTEL DUAL-CORE, memoria RAM 4GB, karta grafike Intel HD dhe HDD me kapacitet 500GB .


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PCF0038
Njesia WINSTAR
Procesori INTEL DUAL-CORE
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike INTEL
DVD DVD - RW
Monitori [inch] 19.5
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise WINSTAR
Marka e monitorit PHILIPS
Garancia normale 12
Marka I ASAMBLUAR
Ean Code CBAA9310
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni