Sale SET LENOVO 200-01IBW 21.5"

SET LENOVO 200-01IBW 21.5"

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 69.990 Lekë

Çmimi special 59.997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SET LENOVO 200-01IBW 21.5"
Marka Lenovo

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn elegant

IdeaCentre 200 është një kompjuter me fuqinë e një kompjuteri të madh të fshehur në një trup të vogël dhe të hollë. Me madhësinë e tij, kompjuteri mund të vendoset lehtësisht kudo. Në sajë të dizajnit të tij, e gjithë familja juaj mund ta përdorë atë, për shembull, si një qendër multimediale.

Performancë e shkëlqyer

Shijoni performancën fantastike me procesorin e gjeneratës së pestë Intel Core i3 dhe RAM 4 GB. Procesori ju ofron një përpunim dhe performancë grafike shumë të mirë duke e bërë punën tuaj më të lehtë në kompjuterin tuaj.

Lidhje e lehtë

Kompjuteri juaj vjen me një gamë të gjerë portash që ju lejojnë të lidhni një mori të pajisjeve të tjera për të rritur fleksibilitetin dhe produktivitetin tuaj duke e bërë IdeaCentre 200 një qendër multimediale për të gjithë familjen tuaj. Përveç kësaj, lidhësit e këtij kompjuteri përfshijnë portë USB 3.0 e cila ka shpejtësi 10 herë më të lartë dhe menaxhim më të mirë të energjisë sesa USB 2.0, lidhës audio dhe portë LAN.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PCI464
Njesia LENOVO
Procesori INTEL CORE - I3 (GEN 5)
RAM 4 GB
Hard Disk-u 500 GB
Karta grafike INTEL HD
DVD JO
Monitori [inch] 21.5
Te tjera Mouse + Tastiere
Ngjyra E bardhe / E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Marka e njesise LENOVO
Marka e monitorit LENOVO
Garancia normale 24
Marka LENOVO
Ean Code SADG0604
Procesori Ghz N/A
Karta grafike GB N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni