Sale LAPTOP DELL 5567

LAPTOP DELL 5567

Garancia: 36 muaj

Cmimi i rregullt: 109.990 Lekë

Çmimi special 99.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LAPTOP DELL 5567
Marka Dell

Detaje

Dizajn elegant dhe cilësor

Bëjeni zyrën tuaj më të bukur thjesht duke hapur laptopin tuaj në sajë të dizajnit të tij me shkëlqim. Modeli i ri më i lehtë dhe i hollë ka gjithashtu tastierë me ndriçim dhe mbështetje në pjesën e poshtme e bën akoma më të lehtë të shkruani në të. Inspiron 5567 i është nënshtruar testeve për rezistencë ndaj ekspozimit afatshkurtër në temperatura të larta 65°C / 149°F, për jetëgjatësinë e butonave të tastierës deri në 10 milion shtypje, jetëgjatësinë e baterisë si dhe të kontrollit me prekje (touchpad).

Ekran fantastik dhe bateri e qëndrueshme

Me ekranin HD 15.6’’ me rezolucion të lartë dhe ndriçimin LED, Inspiron 5567 është gati t’ju ofrojë një eksperiencë vizuale fantastike për projekte apo aplikacione të ndryshme. Shkëputeni laptopin nga priza pa u shqetësuar. Falë jetëgjatësisë së baterisë dhe konsumit të ulët të saj Inspiron 5567 do të qëndrojë aktiv për aq kohë sa të keni nevojë.

Performancë e shkëlqyer

Procesori INTEL CORE i5 7200U dhe karta grafike AMD RADEON R7 M445 4 GB ju dhurojnë performancë të shpejtë në laptopin tuaj, edhe gjatë përdorimit të aplikacioneve të ngarkuara grafikisht. Me SDD 256GB nuk do e keni problem që të ruani shumë skedarë muzikorë, video ose foto.

Audio me cilësi të lartë

Duke përdorur teknologjinë Waves MaxxAudio, ju merrni tinguj me cilësi profesionale për të përjetuar më bukur filmat dhe muzikën. Komunikimi në video thirrjet tuaja është i përkryer në sajë të kamerës me rezolucion të lartë dhe mikrofonit me cilësi të lartë.

Opsionet e lidhjes

Me ndihmën e një game të gjerë të ndërfaqeve të komunikimit, mund të lidheni me lehtësi në Internet, të përdorni pajisjet periferike, të lidhni laptopin me një monitor tjetër më të madh ose të lidhni lehtë telefonin tuaj celular në laptopin. Të gjitha këto falë teknologjisë Wi-Fi, Bluetooth, HDMI dhe tre portave USB me specifikime 3.0/3.1.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1320
Marka DELL
Procesori INTEL CORE - I5 (GEN 7)
RAM 8 GB
SSD 256 GB
HDD JO
Disku Optik DVD +/-RW
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1980 x 1080
Definicioni Full HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-FI / Bluetooth
Portat USB
Karta Grafike AMD Radeon R7 M445 4GB
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Ubuntu 16.04
Modeli i procesorit Intel Core i5 7200U (2.5 Ghz, 3 MB)
Modeli i kartes grafike AMD
Garancia normale 36
Ean Code SAID1364
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni