Sale LAPTOP DELL INSPIRON 7000 7567

LAPTOP DELL INSPIRON 7000 7567

Garancia: 36 muaj

Cmimi i rregullt: 239.990 Lekë

Çmimi special 229.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LAPTOP DELL INSPIRON 7000 7567
Marka Dell

Detaje

Performancë e fuqishme

Procesori Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHZ, 6 MB) është ideal për funksionimin e qëndrueshëm dhe përgjigjen e shpejtë të kërkesave në sajë të frekuencës së tij operuese prej 2.8 GHz. Me teknologjinë Turbo Boost e cila mund të arrijë deri në 3.8 Ghz, përmbajtja multimediale, aplikacionet 3D dhe programet hapen me një klikim të shpejtë. Karta grafike e GeForce® GTX 1050 TI 4GB jep ngjyra të gjalla dhe mund të plotësojë kërkesat tuaja edhe në lojëra grafikisht të ngarkuara.

Aftësi e pabesueshme ruajtjeje

Me SSD 512GB dhe RAM DDR4 prej 16 GB, ju mund të ruani më shumë programe, muzikë dhe materiale të tjera në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë.

Ekrani Ultra HD

Me një ekran 15,6“ Ultra HD me rezolucion 3840 x 2160 piksel, ju përfitoni detaje të pabesueshme në filma, lojëra, projekte animimi dhe përmbajtje 3D, ndërsa teknologjia IPS do ju japë një pamje të kristaltë.

Opsionet e lidhjes

INSPIRON 7000 7567 ofron shumë mundësi për lidhjen e tij me pajisje të tjera. Janë tre porta USB të integruara me specifikim 3.0 dhe porta HDMI për të lidhur projektorin apo ekrane më të mëdha si televizorë apo projektorë. Vendosni një rrjet lokal për pajisjet në shtepinë tuaj falë Ethernet 10 /100 /1000Mbps ose bashkohuni në LAN falë teknologjisë Wi-Fi AC për lidhjë të shpejtë në internet dhe transferim të skedarëve nga një pajisje në tjetrën me shpejtësi 1 gigabit /s.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1326
Marka DELL
Procesori INTEL CORE - I7 (GEN 7)
RAM 16 GB
SSD 512 GB
HDD JO
Disku Optik JO
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 3840 x 2160
Definicioni UHD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-FI / Bluetooth
Portat USB
Karta Grafike NVIDIA GeForce GTX1050Ti 4GB
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Linux
Modeli i procesorit Intel Core i7 7700HQ (2.8 Ghz, 6 MB)
Modeli i kartes grafike NVIDIA
Garancia normale 36
Ean Code SAID1147
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni