LENOVO NB LEGION Y720-15IKB

Garancia: 24 muaj
209.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LENOVO NB LEGION Y720-15IKB
Marka Lenovo

Detaje

Performancë e pabesueshme

Me procesorin Intel Core i7 7700HQ (2.8 GHZ, 6 MB), Lenovo Y720 ju ofron performancë të shkëlqyer duke e bërë këte laptop platformën tuaj ideale, të aftë për të përmbushur detyrat më të vështira, nga lojrat deri tek punët grafike, si p.sh. video / 3D ose grafik dizajn. Grafika mundësohet nga NVIDIA GEFORCE GTX1060 6GB për të ofruar më shumë performancë se gjeneratat e mëparshme.

Shpejtësi e lartë

Me HDD 1TB dhe SSD 128GB Lenovo Y720 ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e të gjitha lojrave tuaja dhe ngarkimin e tyre me shpejtësi të lartë.

Laptopi i parë në botë me Dolby Atmos

Do të ndiheni sikur jeni në aksion, pasi tingujt vijnë si në realitet dhe duket që luhen në një hapësirë tre-dimensionale. Me Dolby Atmos ju do të merrni një eksperiencë të fuqishme dëgjuese.

Tastierë me ndriçim RGB

Tastiera i Lenovo Y720, shkëlqen në ndriçim të lartë dhe të ulët, në çdo kombinim të ngjyrave.

Nuk nxehet

Nxehtësia është armiku kryesor i performancës në laptopët e lojrave. Lenovo Y720 është projektuar për ta luftuar këtë armik me një dizajn të ri dhe të përmirësuar termik që në mënyrë efektive shpërndan ngrohjen përmes freskueseve të dyfishta dhe shfryn ajrin në daljet e pasme.

Porta Thunderbolt

Porta Thunderbolt ju lejon të transferoni skedarët me shpejtësi më të madhe dhe ofron lehtësi për të transferuar të dhëna me shpejtësi deri në 40Gbps. Thunderbolt 3 jep më të mirën që USB-C mund të ofrojë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1328
Marka LENOVO
Procesori INTEL CORE - I7 (GEN 7)
RAM 8 GB
SSD 128 GB
HDD 1 TB
Disku Optik JO
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1920 x 1080
Definicioni Full HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-Fi 802.11b/g/n
Portat USB
Karta Grafike NVIDIA GeForce GTX1060 6GB
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Modeli i procesorit Intel Core i7 7700HQ (2.8 Ghz, 6 MB)
Modeli i kartes grafike NVIDIA
Garancia normale 24
Ean Code SAAD1193
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni