Sale LP DELL INSPIRON 3552

LP DELL INSPIRON 3552

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 44.990 Lekë

Çmimi special 39.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LP DELL INSPIRON 3552
Marka Dell

Detaje

Performancë e padiskutueshme

Faqet e internetit, lojërat dhe aplikacionet ngarkohen më shpejt në ekranin tuaj falë procesorit INTEL PENTIUM QUAD-CORE N3710 (2.56GHZ, 2MB) me performancë të lartë. Gjithashtu do të shijoni grafikë mahnitëse falë kartës INTEL HD GRAPHICS.

Kapaciteti ruajtës dhe bateria

Me HDD 500GB dhe RAM 4GB nuk do të keni më probleme për të ruajtur sasi të mëdha audio, video ose foto. Falë jetëgjatësisë së baterisë, Inspiron 3552 do të zgjasë për aq kohë sa të keni nevojë duke mos ju shkëputur nga puna juaj.

Ekrani HD

Me rezolucion të lartë 1366 X 768 pixels, ekrani HD me madhësi 15.6’’ i Inspiron 3552 ju dhuron cilësi vizuale fantastike të imazheve dhe videove. Me teknologjinë True Color, ju mund të përshtasni intesitetin e ngjyrave sipas preferencave tuaja personale.

Opsionet e lidhjes

Zgjidhni teknologjinë më të fundit Wi-Fi me shpejtësi të lartë. Duke përfshirë Bluetooth dhe tre porta USB me specifikime 2.0/3.0/3.1 , dhe portën HDMI modeli INSPIRON 3552 mund të lidhet në çdo kohë me pajisje të shumta si projektorë, USB, pajisje audio etj.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1212
Marka DELL
Procesori INTEL PENTIUM
RAM 4 GB
SSD JO
HDD 500 GB
Disku Optik DVD n RW
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1366 x 768
Definicioni HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-FI / Bluetooth
Portat USB
Karta Grafike INTEL HD GRAPHICS
Mikrofon i integruar No
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Ubuntu 14.04
Modeli i procesorit Quad-core N3710
Modeli i kartes grafike INTEL
Garancia normale 24
Ean Code SAID0424
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni