LP DELL INSPIRON 5567 Black

Garancia: 36 muaj
83.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LP DELL INSPIRON 5567 Black
Marka Dell

Detaje

Dizajni elegant dhe cilësor

Bëjeni zyrën tuaj më të bukur thjesht kur hapni laptopin tuaj në sajë të dizajnit të tij me shkëlqim. DELL INSPIRON 5567 është i lehtë dhe i hollë, ka tastierë me ndriçim dhe mbështetja në pjesën e poshtme e bën akoma më të lehtë të shkruani në të. I është nënshtruar testeve për rezistencë ndaj ekspozimit afatshkurtër në temperatura të larta 65°C / 149°F, për jetgjatësinë e butonave të tastierës deri në 10 milion shtypje, jetëgjatësinë e baterisë si dhe të kontrollit me prekje.

Ekran fantastik dhe bateri e qëndrueshme

Me ekran HD 15.6’’ dhe ndriçim LED, Inspiron 5567 është gati t’ju ofrojë një eksperiencë vizuale fantastike. Shkëputeni kompjuterin nga priza elektrike pa u shqetësuar. Falë jetëgjatësisë së baterisë dhe konsumit të ulët të saj Inspiron 5567 do të qëndrojë aktiv për aq kohë sa të keni nevojë.

Performancë e shkëlqyer

Procesori INTEL CORE i5 7200U (2.5 GHZ, 3 MB) dhe karta grafike AMD RADEON R7 M445 2 GB ju dhurojnë performancë të shpejtë edhe gjatë përdorimit të aplikacioneve të ngarkuara grafikisht. Cilësia e përpunimit rritet më tej falë diskut HDD 500 GB për të ruajtur imazhe, video apo materiale të tjera pa u shqetësuar për hapësirën e memorjes.

Audio me cilësi të lartë

Duke përdorur teknologjinë Waves MaxxAudio, ju merrni tinguj me cilësi profesionale për të përjetuar më bukur filmat dhe muzikën. Komunikimi në video thirrjet tuaja është i përkryer në sajë të kamerës me rezolucion të lartë dhe mikrofonit me performancë superiore.

Opsionet e lidhjes

Me ndihmën e një game të gjerë të ndërfaqeve të komunikimit, mund të lidheni me lehtësi në Internet, të përdorni paisjet periferike, të lidhni laptopin me një monitor tjetër më të madh ose të lidhni lehtë telefonin tuaj celular në kompjuterin tuaj. Të gjitha këto fale teknologjisë Wi-Fi, lexuesit të kartës së kujtesës, Bluetooth, dalje HDMI dhe tre portave USB me specifikime 3.0/3.1.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1218
Marka DELL
Procesori INTEL CORE - I5 (GEN 7)
RAM 4 GB
SSD JO
HDD 500 GB
Disku Optik DVD n RW
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1366 x 768
Definicioni HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-FI / Bluetooth
Portat USB
Karta Grafike AMD Radeon R7 M445 2 GB
Mikrofon i integruar No
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Ubuntu 16.04
Modeli i procesorit Intel Core i5 7200U (2.5 Ghz, 3 MB)
Modeli i kartes grafike AMD
Garancia normale 36
Ean Code SAID1328P
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni