LP DELL INSPIRON 3567

Garancia: 24 muaj
89.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LP DELL INSPIRON 3567
Marka Dell

Detaje

Karakteristika fantastike që do t’ju mahnisin çdo ditë

Qartësi mbresëlënëse audio falë Waves MaxxAudio® për muzikën dhe eksperiencat më të mira të videos. Media card SD e bën më të lehtë transferimin e skedarëve direkt nga aparati juaj fotografik në laptop. Gjithashtu regjistroni video për Youtube ose bëni konferenca online të qarta nëpërmjet kamerës së integruar HD.

Procesor i fuqishëm modern

Modifikimi i fotove ose videove, lojërat dhe të qenurit gjithmonë të lidhur janë shumë të thjeshta falë Inspiron 3567. Me ndihmën e procesorit modern Intel® dhe kartës grafike AMD RADEON R5 M430 2GB reagimi ndaj komandave tuaja është më i shpejtë. Me HDD prej 1TB nuk keni problem që të ruani shumë skedarë muzikorë, video ose foto.

Argëtim dhe komunikim i cilësisë së lartë

Me ekranin 15.6” me rezolucion të lartë 1366 x 768 dhe ndriçim LED, Inspiron është gati të ofrojë transmetim të shkëlqyer të videos dhe imazheve. Falë jetëgjatësisë së baterisë, Inspiron 3567 mund të përballojë orë të gjata pa u karikuar. Komunikimi cilësor garantohet nga audio profesionale, mikrofoni i cilësisë së lartë dhe një webcam me rezolucion të lartë.

Dizajn i fortë për përdorim afatgjatë

Me Inspiron, ju merrni një kompjuter të besueshëm që ka kaluar disa teste në dizajn. Ai i është nënshtruar testeve për rezistencë ndaj ekspozimit afatshkurtër në temperaturë të lartë, butonat janë testuar për 10 milionë shtypje dhe zona e kontrollit me prekje (touchpad) për 1 milion përdorime. Kompjuteri juaj është i testuar në çdo aspekt.

Lidhje të shumëfishta

Me ndihmën e shumë ndërfaqësve të komunikimit, ju mund të lidheni me lehtësi në Internet, të përdorni pajisjet periferike, të lidhni laptop-in tuaj me një monitor tjetër ose me telefonin tuaj celular. Teknologjia e avancuar Wi-Fi me rreze të gjerë ofron një lidhje të qëndrueshme. Përmban gjithashtu lexues të kartës së memories, Bluetooth 3.0 dhe 3.1, Ethernet, dalje HDMI dhe portat e nevojshme USB.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1299
Marka DELL
Procesori INTEL CORE - I7 (GEN 7)
RAM 8 GB
SSD JO
HDD 1 TB
Disku Optik DVD +/-RW
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1366 x 768
Definicioni HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-FI / Bluetooth
Portat USB / HDMI
Karta Grafike AMD R5 M430 2GB
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Ubuntu
Modeli i procesorit IntelO Core
Modeli i kartes grafike AMD
Garancia normale 24
Ean Code SAID1056
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni