LP DELL INSPIRON 5767 Black

Garancia: 36 muaj
139.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LP DELL INSPIRON 5767 Black
Marka Dell

Detaje

Procesor i fuqishëm

Procesori Intel Core i7-7500U është ideal për funksionimin e qëndrueshëm dhe përgjigjen e shpejtë të kërkesave në sajë të frekuencës së tij operuese prej 2.70 GHz. Me teknologjinë Turbo Boost e cila mund të arrijë deri në 3.5 Ghz, përmbajtja multimediale dhe programet hapen me një klikim të shpejtë.

Ekrani fantastik Full HD

Ekrani 17.3" Full HD ofron imazhe mahnitëse. Edhe përmbajtjet me grafikë të ngarkuar tejkalojnë çdo cilësi që mund të këni imagjinuar. Ngjyrat me definicion të lartë garantohen nga karta grafike AMD RADEON R7 M445 4GB.

Aftësi e pabesueshme ruajtjeje

Me HDD 2 TB dhe RAM DDR4 prej 16 GB, ju mund të ruani më shumë programe, muzikë dhe materiale të tjera në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë. Këto parametra ju mundësojnë gjithashtu të hapni shumë programe njëkohësisht.

Opsionet e shumta të lidhjes

Inspiron 5767 ofron shumë mundësi për lidhjen e tij me paisje të tjera. Janë tre porta USB të integruara me specifikim 2.0 dhe 3.0 si dhe porta HDMI për të lidhur projektorin apo ekrane më të mëdha si televizorë. Vendosni një rrjet lokal për pajisjet në shtepinë tuaj falë Ethernet 10 /100 /1000Mbps ose bashkohuni në LAN falë teknologjisë Wi-Fi AC për lidhjë të shpejtë në internet dhe transferim të skedarëve nga një pajisje në tjetrën me shpejtësi 1 gigabit /s.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1226
Marka DELL
Procesori INTEL CORE - I7 (GEN 7)
RAM 16 GB
SSD JO
HDD 2 TB
Disku Optik DVD n RW
Madhesia ekranit [inch] 17.3
Rezolucioni [pixel] 1920 x 1080
Definicioni Full HD
Paneli LED
Ekran me prekje No
Lidhjet Wi-FI / Bluetooth
Portat USB / HDMI
Karta Grafike AMD Radeon R7 M445 4GB
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Ubuntu 16.04
Modeli i procesorit Intel Core i7 7500U (2.7 Ghz, 4 MB)
Modeli i kartes grafike AMD
Garancia normale 36
Ean Code SAID1361
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni