Sale LP LENOVO B5080

LP LENOVO B5080

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 66.990 Lekë

Çmimi special 59.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LP LENOVO B5080
Marka Lenovo

Detaje

Dizajn elegant

Lenovo B50-80 ofron një dizajn elegant në një profil të hollë. Komoditeti sigurohet më tej nga një tastierë AccuType që mund të pastrohet lehtësisht. Prania e një lexuesi të gjurmëve të gishtave për rritjen e sigurisë, përbën një arsye më shumë për ta blerë këtë laptop .

Performancë fantastike

Modeli B50-80 është një pajisje e fuqishme pune e cila është e gatshme të pranojë dhe të përmbushë çdo sfidë duke u bazuar në procesorin e fuqishëm Intel Core i5 5200U (2.2 GHZ, 3 MB). Është i pajisur me hard-disk me kapacitet 1TB, të kombinuar me një kartë grafike AMD RADEON R5 M230 2 GB.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1193
Marka LENOVO
Procesori INTEL CORE - I5 (GEN 5)
RAM 4 GB
SSD JO
HDD 1 TB
Disku Optik DVD +/-RW
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1366 x 768
Definicioni HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-Fi / Bluetooth
Portat USB / HDMI
Karta Grafike AMD Radeon R5 M230 2 GB
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Modeli i procesorit Intel Core i5 5200U (2.2 Ghz, 3 MB)
Modeli i kartes grafike AMD
Garancia normale 24
Ean Code SAAD1085
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni