Sale LP LENOVO IDEAPAD 100-15IBD

LP LENOVO IDEAPAD 100-15IBD

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 47.990 Lekë

Çmimi special 37.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LP LENOVO IDEAPAD 100-15IBD
Marka Lenovo

Detaje

Performancë e shkëlqyer

Lenovo 100-15IBD është një laptop i aftë për të përmbushur nevojat e përdoruesit mesatar gjatë gjithë ditës. Për shkak të karakteristikave të tij të shkëlqyera, ai është në gjendje t'i "shërbejë" me besnikëri përdoruesit, pavarësisht kërkesave që ka, duke i dhënë atij fuqinë që dëshiron.

Lenovo 100-15IBD ofron përpunim fantastik falë procesorit INTEL CORE I3-5005U (2.0GHZ, 3MB), dhe memorjes HDD prej 500 GB për të shkarkuar filma, të ruani fotografi dhe video.

Ekran HD

Ekrani 15,6 " HD me rezolucion (1366 x 768 piksel) prodhon imazhe super të ndritshme me ngjyra të shkëlqyera dhe të gjalla që do t'ju kënaqin për të përmbushur kërkesat tuaja.

Lidhshmëria

Lenovo 100-15 nuk do t'ju lërë të pakënaqur në kushtet e lidhjes. Siç e shikoni, nuk është vetëm porta HDMI, 2 USB, lexuesi i kartës dhe Bluetooth 4.0, por është edhe Wi-Fi 802.11 b / g / n. çfarë do të thotë kjo? Përgatituni që të përjetoni përvojën e navigimit në internet pa kabllo. Tani nuk keni pse shqetësoheni më sepse nuk do të mbani një laptop të rëndë në dorë. Me një trashësi prej vetëm 6.22 mm dhe një peshë prej 2.3 kg, Lenovo 100-15IBD është ideal për stilin tuaj modern të jetesës.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1191
Marka LENOVO
Procesori INTEL CORE - I3 (GEN 5)
RAM 4 GB
SSD JO
HDD 500 GB
Disku Optik DVD
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1366 x 768
Definicioni HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-Fi / Bluetooth
Portat No
Karta Grafike INTEL HD GRAPHICS
Mikrofon i integruar No
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Modeli i procesorit Intel Core i3 5005U (2 Ghz, 3 MB)
Modeli i kartes grafike INTEL
Garancia normale 24
Ean Code SAAD1065
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni