LP LENOVO NB IDEAPAD 110-15ISK

Garancia: 24 muaj
74.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

LP LENOVO NB IDEAPAD 110-15ISK
Marka Lenovo

Detaje

Performancë e shkëlqyer

Seritë e Lenovo IdeaPad 110 janë elegant dhe të fuqishëm për shumicën e aplikacioneve dhe kanë qëndrueshmëri në jetëgjatësinë e baterisë, duke ofruar një performancë të shkëlqyer. IdeaPad 110 ofron përpunim fantastik falë procesorit Intel Core i5-6200U (2.3GHZ, 3MB) dhe memorjes HDD prej 1TB për të shkarkuar filma, të ruani fotografi dhe video.

Kënaqësi gjatë shikimit

Ekrani 15,6 " Full HD me rezolucion (1920 x 1080 piksel) prodhon imazhe super të ndritshme me ngjyra të shkëlqyera dhe të gjalla që do t'ju kënaqin për të përmbushur kërkesat tuaja.

Praktik në të gjitha drejtimet

Ekrani i kombinuar me tastierën ergonomike, ju ofron lehtësi për punë të gjatë. Sigurisht, integrimi i portave USB 3.0/ 3.1 minimizon kohën për transferimin e skedarëve nga pajisjet e jashtme. Gjithashtu porta HDMI mundëson lidhjen me ekrane të jashtme.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun LP1308
Marka LENOVO
Procesori INTEL CORE - I5 (GEN 6)
RAM 8 GB
SSD JO
HDD 1 TB
Disku Optik DVD+/-RW
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1920 x 1080
Definicioni Full HD
Paneli LED
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-Fi 802.11b/g/n
Portat USB
Karta Grafike AMD Radeon R16M-M1-30 2 GB
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Modeli i procesorit Intel Core i5-6200U (2.3GHz, 3MB)
Modeli i kartes grafike AMD
Garancia normale 24
Ean Code SAAD1073
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni