Adaptor Apple Lighting 30 pin

Garancia: muaj
5.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

Adaptor Apple Lighting 30 pin
Marka Apple

Detaje

Adaptor Apple

Ky adaptor ju lejon të lidhni pajisjet tuaja të reja Apple me aksesorët që i përkasin modelit të vjetër 30-pin. Mundëson transmetimin e videove, audiove si dhe karikimin e pajisjes.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AD0421
Marka No
Modeli No
Perdorimi No
Te tjera No
Ngjyra No
Sistemi Operativ No
Garancia normale No
Ean Code 885909627592

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni