ADAPTOR APPLE USB-C TO USB

3.930 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ADAPTOR APPLE USB-C TO USB
Marka Apple

Anëtarësohu

39 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Lidhni pajisjen iOS me pajisje të tjera

Përshtatësi me dy koka një USB-C dhe një USB ju jep mundësinë të lidhni pajisjen iOS dhe shumë aksesorë të tjerë USB me MacBook-un tuaj përmes portës USB-C.

Lidhni anën e USB-C në portën e MacBook-ut dhe më pas në anën tjetër lidhni kamerat ose pajisje të tjera që kanë portë USB.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AD0443

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni