Adaptor SET Apple md837zm/a

Garancia: muaj
4.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

Adaptor SET Apple md837zm/a
Marka Apple

Detaje

Adaptor Apple

Seti i Adaptorëve përfshin shtatë porta AC që përshtaten priza të ndryshme elektrike në mbarë botën. Seti është ndërtuar për iPod, iPad, iPhone, për adaptor të lëvizshëm dhe AirPort Express. Për personat që udhëtojnë shpesh seti është perfekt pasi ju siguron lidhje me energjinë elektrike kudo që të ndodheni.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AD0424
Marka No
Lloji i baterise No
Numri i baterive No
Te tjera No
Garancia normale No
Ean Code 885909629671

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni