Adaptor usb iPhone Apple

Garancia: muaj
7.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

Adaptor usb iPhone Apple
Marka Apple

Detaje

Adaptor Apple

Apple 30W USB-C Power është një përshtatës që ofron një karkim të shpejtë dhe efikas në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje. Adaptori përputhet me çdo pajisje që ka portë USB-C.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AD0423
Marka No
Lloji i baterise No
Numri i baterive No
Te tjera No
Garancia normale No
Ean Code 888462108409

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni