KUFJE PHILIPS SHP1900/10

Garancia: muaj
1.340 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

KUFJE PHILIPS SHP1900/10
Marka Philips

Detaje

Kufje të rehatshme me një dizajn elegant

Kufjet Philips SHP1900 kanë cilësi të lartë dhe ofrojnë audio që mund ta shijoni në shtëpi, në shkollë, në punë, në autobus ose gjatë një udhëtimi. Eksperienca juaj e dëgjimit është perfekte falë bllokimit të zhurmave të jashtme dhe përshatjes së mbajtësit të kufjeve sipas dëshirës.

Me këto kufje ju do të dëgjoni qartë muzikën tuaj të preferuar. Kufjet përshaten në mënyrë ideale për MP3 player-in tuaj, iPod / iPhone, telefona dhe pajisje të tjera.

Një kabllo e gjatë 2 m

Gjatësia ideale e kabllos ju jep më shumë liri lëvizje.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun KU0560
Marka PHILIPS
Perdorimi Kufje
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code 8712581401801
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni