CANTE HP K0B38AA 15.6"

2.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

CANTE HP K0B38AA 15.6"
Marka Hp

Anëtarësohu

25 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn i veçantë

Përdorni lehtë xhepin vertikal të çantës për të ruajtur pajisjet ndihmëse dhe artikujt që përdorni çdo ditë. Kombinimi i ngjyrës gri me të zezë ofron mundësinë për ta përdorur në të gjitha rastet.

Cilësi dhe rehati e jashtëzakonshme

Pajisur me materiale rezistente për përdorim të përditshëm, si pëlhura rezistente ndaj kushteve të motit, rrip të lëvizshëm krahu dhe mbajtëse të qëndrueshme kjo çantë ju siguron komoditet.

Çdo gjë ka vendin e vet

Vend i projektuar posaçërisht për laptop deri në 17.3" dhe shumë xhepa për vendosjen e stilolapsit, telefonit celular dhe aksesorëve.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun CA1472

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni