CANTE LAPTOP HP H4J90AA 15.6"

5.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

CANTE LAPTOP HP H4J90AA 15.6"
Marka Hp

Anëtarësohu

54 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Mbani gjithçka që ju nevojitet

Duke ofruar hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e dosjeve dhe dokumenteve të tjerë, së bashku me një hapësirë për laptop deri në 15.6", HP Professional Top Load Case mban gjithçka që ju nevojitet për një ditë të zënë brenda dhe jashtë zyrës.

Xhepat e brendshëm dhe të jashtëm ju ndihmojnë të mbani e kartat e biznesit, telefonat celularë, stilolapsa dhe aksesorë të tjerë. Mbani tabletin tuaj në xhepin e brendshëm për një mbrojtje shtesë. Kjo çantë ka dy mbajtëse të buta dhe një rrip të përshtatshëm për ta varur në krahë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun CA1580

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni