HP CARRYNG BAG 16.1"

2.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

HP CARRYNG BAG 16.1"
Marka Hp

Detaje

Siguri dhe fleksibilitet

Mbajni sendet tuaja të mbrojtura gjatë kohës që jeni në lëvizje! Praktike dhe me stil, HP Value (16.1") Top Load është projektuar me një ndarje të brendshme, për të ndihmuar në mbrojtjen laptopit nga papastërtitë apo gërvishtjet.

Xhepat e përparme dhe të pasme ofrojnë akses të shpejtë e të lehtë edhe për telefonin tuaj celular, çelësat apo biletat e avionit.

Komoditet

Çanta HP vjen me një rrip të rregullueshëm krahu, i cili ofron më shumë komoditet gjatë lëvizjes. Kudo që jeta ju çon, ruani të gjitha sendet tuaja në mënyrë të sigurtë dhe do të keni një ngarkesë të lehtë mbi supe.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun CA2065

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni