REPEATER D-LINK DAP-1360/E

Garancia: 12 muaj
5.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

REPEATER D-LINK DAP-1360/E
Marka D-link

Detaje

Mënyra të shumëfishta përdorimi

DAP-1360 ofron shtatë mënyra operimi të cilat ju lejojnë të konfiguroni në mënyrë fleksibile pajisjen për t'u përdorur me aplikacione të ndryshme wireless.

Access Point Mode lejon pajisjen të veprojë si një shpërndarës qendror.

Wireless Client Mode mundëson që DAP-1360 të lidhet me një pikë tjetër hyrjeje.

Bridge Mode mund të bashkojë dy rrjete me kabllo.

Bridge with AP lejon pajisjen të veprojë si shpërndarës dhe lidhës në të njëjtën kohë.

Repeater Mode rrit mbulimin me valë për të mbuluar të gjitha zonat pasive.

WISP Client Router Mode lejon abonentët e shërbimit të internetit wireless që të ndajnë lidhjen me internetin me kompjuterë në shtëpi / zyrë nga porta Ethernet pa nevojën e një routeri shtesë.

Së fundi, pajisja mund të veprojë si një WISP Repeater i cili i lejon abonentët WISP të ndajnë lidhjen e tyre në internet me kompjuterë me kabllo dhe wireless pa ndonjë router shtesë.

Lehtë për t’u konfiguruar dhe përdorur

Shpërndarja e lidhjes suaj të internetit nuk duhet të jetë një proces i komplikuar. Thjesht hapni një shfletues web-i për të hyrë në Setup Wizard dhe ndiqni udhëzimet hap pas hapi. Funksionimi i DAP-1360 e bën shumë të lehtë lidhjen e pajisjeve të reja në rrjetin tuaj.

Siguroni rrjetin tuaj wireless

DAP-1360 siguron enkriptim WEP 64/128-bit dhe sigurinë WPA / WPA2 për të mbrojtur të dhënat dhe rrjetin tuaj. Kjo pajisje gjithashtu mbështet Wi-Fi Protected Setup (WPS) për të konfiguruar shpejt dhe në mënyrë të sigurt një rrjet wireless. Për më tepër, pajisja përmban filtrimin MAC të adresave dhe një funksion transmetimi SSID për të limituar aksesin e përdoruesëve të jashtëm në rrjetin e shtëpisë apo zyrës tuaj.

Kursim efektiv i energjisë

DAP-1360 përfshin një funksion të integruar që e fik rrjetin wireless kur nuk është në përdorim. Ky funksion redukton konsumin e energjisë, duke ju kursyer energji dhe para.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1206
Marka D-LINK
Perdorimi No
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale 12
Ean Code SGZA0278
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni