ROUTER D-LINK GO-DSL-AC750

Garancia: 12 muaj
10.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ROUTER D-LINK GO-DSL-AC750
Marka D-link

Detaje

Lidhje e shpejtë

Routeri GO-DSL-AC750 përdor teknologjinë më të fundit wireless me shpejtësi të lartë për t'ju sjellë shpejtësi deri në 750 Mbps1 dhe një zonë mbulimi më të gjerë. Shijoni transferim të shpejtë të skedarëve dhe performancë fantastike të lojërave online në çdo cep të shtëpisë falë lidhjes wireless. Për më tepër katër portat Fast Ethernet ju japin performancë të qëndrueshme për lidhjet me kabllo.

Dual-Band Wireless

Routeri GO-DSL-AC750 me dy lidhje ADSL2 + përmban Dual-Band Wireless, duke ju lejuar të veproni me dy kanale Wi-Fi me shpejtësi të lartë për performancën maksimale wireless. Lundroni në internet, bisedoni dhe luani lojëra online në kanalin 2.4 GHz, ndërsa njëkohësisht transmetoni përmbajtjet multimediale në kanalin 5 GHz. Për më tepër, një kanal mund të funksionojë si një rrjet i veçantë Wi-Fi, duke ju dhënë mundësinë të konfiguroni një zonë të dedikuar për t'ju dhënë vizitorëve tuaj lidhje në Internet, pa u dhënë atyre akses në pjesën tjetër të rrjetit tuaj.

Lehtë për t’u konfiguruar dhe përdorur

Shpërndarja e lidhjes suaj të internetit nuk duhet të jetë një proces i komplikuar - thjesht hapni një shfletues web-i për të hyrë në Setup Wizard dhe ndiqni udhëzimet hap pas hapi. Zbatoni sigurinë wireless WPA / WPA2, ose përdorni Wi-Fi Protected Setup, i cili menjëherë krijon një lidhje të sigurt me një pajisje të re pa pasur nevojë të plotësoni parametra ose fjalëkalime. Firewall-i i integruar ju mbron nga sulmet e qëllimshme.

Lidhni një USB me GO-DSL-AC750 për të krijuar një hapësirë të përbashkët të ruajtjes, duke e bërë të lehtë shpërndarjen e muzikës, filmave dhe dokumenteve midis kompjuterave dhe pajisjeve të lidhura në rrjetin tuaj. Gjithashtu mund të lidhni një printer USB shumëfunksional për të ndarë funksionet e printimit dhe skanimit, duke lejuar që një printer i vetëm të përdoret nga e gjithë zyra apo familja.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1205
Marka D-LINK
Perdorimi Router
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale 12
Ean Code SGZA0272
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni