ROUTER D-LINK GO-RT-N300/E

Garancia: 12 muaj
2.690 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ROUTER D-LINK GO-RT-N300/E
Marka D-link

Anëtarësohu

26 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Një rrjet i shpejtë dhe i besueshëm për shtëpinë tuaj

Routeri GO-RT-N300 krijon një rrjet me shpejtësi të lartë wireless deri në 300 Mbps1 për transferim të shpejtë të skedarëve dhe performancë fantastike të lojrave në internet. Antena e brendshme rrit shtrirjen e mbulimit wireless kështu që mund të shmangni "pikat pasive" dhe të përfitoni një lidhje të besueshme në çdo cep të shtëpisë tuaj.

GO-RT-N300 ka gjithashtu modalitetin Repeater, i cili ju lejon të zgjeroni rrjetin tuaj ekzistues wireless, duke ju lejuar të arrini në cepat më të largëta të shtëpisë ose zyrës tuaj.

Lidhje fleksibël për pajisjet tuaja

Nëse jeni duke përdorur një kompjuter desktop apo laptop ose një smartphone apo tablet, Routeri GO-RT-N300 ju mban të lidhur në internet. Katër portat 10/100 Ethernet lidhen me pajisjet tuaja me kabllo ndërsa wireless N 300 ofron lidhje pa kabllo për të gjitha pajisjet tuaja. Përfundoni punët, luani në internet, ose shikoni video online në telefonin tuaj pasi ky router lejon të hyni në internet me të gjitha pajisjet tuaja.

Lehtë për t’u konfiguruar dhe përdorur

Shpërndarja e lidhjes suaj të internetit nuk duhet të jetë një proces i komplikuar. Thjesht hapni një shfletues web-i për të hyrë në Setup Wizard dhe ndiqni udhëzimet hap pas hapi. Krijoni një rrjet të sigurt duke përdorur Wi-Fi Protected Setup, i cili menjëherë krijon një lidhje të sigurt me një pajisje të re, pa pasur nevojë të plotësoni parametra ose fjalëkalime.

Mbani rrjetin tuaj të sigurt

GO-RT-N300 ka një mori karakteristikash sigurie, që do të thotë që ju mund të përdorni internetin pa pasur frikë se informacioni juaj do të kompromentohet. Encryption WPA / WPA2 siguron trafikun wireless në të gjithë rrjetin tuaj, duke parandaluar aksesin dhe përgjimin e paautorizuar ndërsa firewall NAT mbron rrjetin tuaj nga sulmet dhe ndërhyrjet nëpërmjet internetit.

Dizajn modern

Routerit N300 Easy ka dizajn unik, kështu që ju nuk keni pse ta fshehni në një pjesë jo të dukshme të shtëpisë. Me të gjitha portat dhe lidhësit të vendosur në pjesën e pasme të pajisjes, ju mund të shfaqni me krenari Routerin N150 Easy si një komponent i përsosur i çdo shtëpie moderne.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun PC1127
Marka D-LINK
Perdorimi Router
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale 12
Ean Code SGZA0265
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni