SWITCH D-LINK GO-SW-8E/E

Garancia: 12 muaj
1.290 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SWITCH D-LINK GO-SW-8E/E
Marka D-link

Detaje

Krijoni rrjet me shpejtësi të lartë

Switch-i GO-SW-8E 10/100 Mbps akseson lehtësisht portat Ethernet me nga një tregues LED për çdo portë për të dalluar shpejt statusin dhe aktivitetin e lidhjes. Këto porta zbulojnë shpejtësinë e rrjetit dhe kalojnë automatikisht midis 10BASE-T dhe 100BASE-TX për të arritur shpejtësinë maksimale të mundshme për çdo pajisje të lidhur me rrjetin tuaj. GO-SW-5E gjithashtu mbështet Auto MDI / MDIX Crossover, duke ju lejuar të lidhni secilën portë direkt me një server, router ose switch.

Instalim i besueshëm Plug dhe Play

GO-SW-8E është një pajisje Plug & Play që nuk kërkon konfigurim, kështu që instalimi është i thjeshtë dhe pa problem. Mund të lidhni kompjuterë të shumtë, të ndani fotografi, muzikë dhe video në të gjithë në rrjetin e shtëpisë ose në zyra të vogla. Kontrolli i rrjedhës 802.3x në çdo port minimizon paketat e të dhënave që vijnë kur regullatori i portës është i ngarkuar. Kjo ju jep një lidhje më të besueshme për të gjitha pajisjet tuaja të lidhura.

Miqësor me mjedisin

GO-SW-8E përmban teknologjinë D-Link Green, e cila redukton në mënyrë drastike konsumin e energjisë. Nëse nuk ka kompjuter të lidhur me një portë ose një kompjuter i lidhur është i fikur, porta do të hyjë automatikisht në 'modalitetin e fjetjes', duke reduktuar në masë të madhe fuqinë e përdorur pa ndërprerë lidhjen e rrjetit.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun SW0022
Marka D-LINK
Perdorimi Switch
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E bardhe
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale 12
Ean Code SGZB0215
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni