TASTIER HP USB WZ972AA

Garancia: 12 muaj
2.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

TASTIER HP USB WZ972AA
Marka Hp

Anëtarësohu

24 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn kompakt

• Një tastierë e projektuar mirë, mund ta kthejë punën tuaj në kënaqësi. Tastiera Wired Classic HP ju lejon të shkruani me komoditet, me taste të butë dhe të qetë.

• Kompakte dhe e hijshme me ngjyrë të zezë me shkëlqim, tastiera HP Wired Classic do të duket e mrekullueshme në tavolinen tuaj. Kjo tastierë është fituese kur vjen puna te thjeshtësia dhe rehatia.

• Mos u shqetësoni nëse e derdhni kafenë pranë tastierës suaj. Tastiera HP Wired Classic jo vetëm që duket e shkëlqyeshme por është gjithashtu rezistente ndaj derdhjeve. Lëngjet e derdhura rrjedhin menjëherë duke mbrojtur tastierën.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun TA0278
Marka HP
Perdorimi Tastjere
Nderfaqja USB
Ngjyra E zeze
Garancia normale 12
Ean Code SBCC0102

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni