BOJE CANON T PG-510MP250 COLOR

Garancia: muaj
2.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BOJE CANON T PG-510MP250 COLOR
Marka Canon

Detaje

Cilësi origjinale Canon

Produkti përmban dy rezerva boje të zezë dhe një me tri ngjyra që përmbushin nevojat e printerit tuaj Canon. Të tre fishekët e bojës kanë kapacitet standard 9 ml bojë secili dhe sigurojnë një printim cilësor me një kosto të ulët. Të tre fishekët janë pjesë e teknologjisë së bojës ChromaLife100. Kjo teknologji e rëndësishme e kompanisë Canon siguron ngjyra të mrekullueshme të gjalla dhe të zeza të thella që nuk zbehen për një kohë të gjatë.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC0959
Marka CANON
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra Tri Kolor
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code 4960999617039
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni