BOJE HP 301 CH561EE BLACK

Garancia: muaj
1.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOJE HP 301 CH561EE BLACK
Marka Hp

Anëtarësohu

19 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Cilësi e lartë

Bojërat HP ofrojnë mundësinë për të printuar dokumenta me ngjyra dhe cilësi profesionale me kosto të ulët. Printoni dokumente me tekst të zi cilësor dhe foto që nuk e humbasin kurrë ngjyrën. Kapaciteti i printimit zgjat deri në 190 faqe.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC0909
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0555
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni