BOJE HP 650 CZ101AE BLACK

Garancia: muaj
1.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOJE HP 650 CZ101AE BLACK
Marka Hp

Anëtarësohu

15 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Cilësi e lartë

Bojë e dizenjuar posaçerisht për t’ju dhënë printime të shkëlqyera nga faqja e pare deri tek faqja e fundit. Me bojën HP650 do të printoni tekste dhe dokumenta te një cilësie të lartë. Kapaciteti maksimal i faqeve që mund të printohen është 360.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1059
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0680
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni