BOJE HP 655 CZ109AE BLACK

Garancia: muaj
1.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOJE HP 655 CZ109AE BLACK
Marka Hp

Anëtarësohu

14 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Cilësi e lartë

Boja e zezë HP 655 prodhon dokumente me cilësi të lartë me tekst të qartë të zi dhe grafika të mprehta që rezistojnë ndaj ujit dhe zbehjes.

Cilësia HP që njihni dhe besoni tani është më e volitshme se kurrë. Printoni deri në dy herë faqe me të njëjtën kosto.

Përdorni bojëra origjinale HP dhe merrni rezultate të shkëlqyera pa u shqetësuar për njollat ose rrjedhjet. Të gjitha bojërat origjinale HP janë dizenjuar që mos të jenë difektoze dhe mos të dëmtojnë printerin.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1070
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E zeze
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0690
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni