BOJE HP 655 CZ112AE YELLOW

Garancia: muaj
1.490 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

BOJE HP 655 CZ112AE YELLOW
Marka Hp

Anëtarësohu

14 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Cilësi e lartë

Boja HP 655 Yellow Ink Cartridges prodhon materiale dhe foto marketingu me cilësi të lartë me ngjyra të gjalla dhe grafika të mprehta që rezistojnë ndaj ujit, nuk zbehen dhe nuk lënë njolla.

Përdorni bojëra origjinale HP dhe merrni rezultate të shkëlqyera pa u shqetësuar për njollat ose rrjedhjet.Të gjitha bojërat origjinale HP janë dizenjuar për të qënë të sigurta nga defektet dhe për të parandaluar dëmtimin e printerit.

Janë të riciklueshme

Bojërat HP janë të riciklueshme për të reduktuar ndikimin tuaj në mjedis.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1073
Marka HP
Perdorimi Boje Printeri
Sistemi qe lidhet No
Ngjyra E verdhe
Funksionet shtese No
Heart rate No
Garancia normale No
Ean Code OMHI0693
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni