BOJE HP 78A CE278A TONER

11.490 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

BOJE HP 78A CE278A TONER
Marka Hp

Detaje

Cilësi profesionale

• Toneri HP LaserJet ju ndihmon të printoni me lehtësi raportet, letrat dhe faturat me cilësi profesionale.

• Besueshmëria që HP ka dëshmuar mund t'ju ndihmojë të kurseni kohë, të minimizoni momentet tuaja joproduktive dhe të përfitoni rezultate të pabesueshme.

• Prodhoni tekst të theksuar, të qartë dhe imazhe të mprehta bardhë e zi.

• Mund të përshtatet me printera HP LaserJet për të arritur rezultate profesionale.


Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC0951

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni